Kariéra

Ďakujeme za prejavený záujem začleniť sa do nášho tímu.
Budovanie nášho mena sme postavili na profesionalite – kvalitný tím zamestnancov je to, čo je hybná sila spoločnosti.
Je základom dobre vykonanej práce, a tým prispieva k napredovaniu spoločnosti.
Celý náš tím musia tvoriť zodpovední, spoľahliví, ale predovšetkým ľudia s morálnymi hodnotami.
Veríme, že Vás niektoré z voľných pracovných miest osloví.
Pozorne preto čítajte naše požiadavky a ak zistíte, že
 Je táto práca šitá priamo na Vás a spĺňate uvedené požiadavky,
nech sa páči vyplňte dotazník, obratom sa Vám ozveme a dohodneme si osobný pohovor.
Ak sa neviete rozhodnúť z akéhokoľvek dôvodu, či je naša spoločnosť tá pravá pozrite si referencie našich zamestnancov

Aktuálne voľné pracovné pozície

Miesto výkonu práce:
trasy v rámci EÚ ( IT, DE, AT, CZ, HU, PL, LU, NL, FR, GB, DK, CH, RO a iné)
Termín nástupu:asap
Druh pracovného pomeru:TPP, živnosť
Náplň práce:
-  vedenie vozidla riadnym a bezpečným spôsobom s ohľadom na stav vozovky, počasie pri dodržaní dopravných predpisov v celej EÚ ale aj mimo nej,
-  kontrola naloženia a vyloženia nákladu podľa pokynov nadriadeného,
- dodržanie pracovného rozvrhu a určenej trasy,
-  vedenie záznamov o prevádzke vozidla, obstarávanie a kompletizácia dopravných dokumentov, colných a iných dokladov.
Od uchádzača požadujeme:
-  prax na pozícii vodiča v EÚ minimálne 1 rok,
-  platný vodičský preukaz,
-  vstupná lekárska prehliadka potvrdzujúca spôsobilosť,
-  vysoké pracovné nasadenie.
Osobnostné predpoklady:
-  vyrovnaný postoj k vysokému pracovnému nasadeniu,
-  zodpovednosť, flexibilita, samostatné myslenie, prispôsobivosť,
-  konštrukčnú a priestorovú predstavivosť, odolnosť voči stresu a fyzickej záťaži.

Referencie našich zamestnancov

Obrázok

„ Pracujem pre firmu Mokošák preto, aby som pomohol firme k prosperite a rastu spoločnosti a zároveň pomohol aj sám sebe k lepším platovým podmienkam. “

Milan M. ( nad 1 rok v spoločnosti)

Obrázok

„ Po skúsenostiach aj v iných prepravných spoločnostiach som jednoznačne zhodnotil, že spoločnosť Mokošák je jednou z najsilnejších a spoľahlivých spoločností na Slovensku .

  • Nie sú problémy s prácou,
  • Dobré technické zabezpečenie,
  • Dobré finančné podmienky, okrem iných pozitív a j týchto dôvodov pracujem pre túto spoločnosť. “

Peter I. ( nad 3 roky v spoločnosti)

Obrázok

„  – výhodné platové podmienky,

  • Práca ktorá ma baví,
  • Dobrý kolektív a ústretovosť . “

Martin CH. ( do 1 roka v spoločnosti)

Obrázok

Prečo pracujem u firmy Mokošák? Práca je stále, peniaze /výplata je vždy načas a celá! Autá sú nové a všetky opravy sa robia načas v servise MERCEDES. Som spokojný, ináč by som tu nepracoval skoro už 5 rokov. “

Igor R. ( nad 4 roky v spoločnosti)

Obrázok

„ 1. Vozový park
2. Opravy v servisoch autorizovaných
3. Nadpriemerný zárobok
4. Plat načas
5. Jazdím 20 rokov ale firma Mokošák je podľa mňa najserióznejšia firma v mojej kariére.“

Viliam J. ( nad 5 rokov v spoločnosti)

Obrázok

" Vo firme pracujem preto, lebo som si zvykol na prácu, ktorá je pomerne
dobre riadená, vozový park tvoria väčšinou nové autá, ktoré sú výborne
servisované a v neposlednom rade je dodržiavaný výplatný termín a finančné
ohodnotenie je zaujímavé. Tiež prístup dispečerov je ľudský ako aj vedenie
firmy. "

Michal K. ( nad 4 roky v spoločnosti)

Obrázok

„ Je to stabilná spoločnosť, kde som v podstate začínal jazdiť EÚ, začiatky boli ťažké, ale zvládlo sa to. Boli aj problémy s dispečermi a takisto sa to zvládlo. Môj názor je, že nie je to dokonalé, ale to nie je nikde. “

Marek Z. ( nad 6 rokov v spoločnosti)

Obrázok

„Vo firme pracujem pre dobré pracovné podmienky a korektný prístup k zamestnancom. Tiež výplata je vyplácaná na čas a v plnom rozsahu čo som zarobil.“

Dušan Č. ( 3 roky v spoločnosti)

Obrázok

„V spoločnosti Mokošák s.r.o. pracujem 3 rok. Začínal som ako radový zamestnanec. Po určitej dobe som si spravil živnosť a pracujem na živnosť. Pre živnostníkov má spoločnosť Mokošák najlepšie podmienky na prácu. Hlavne finančné ohodnotenie, pracovné pomôcky, vozový park a jednanie s ľuďmi. Pracoval som vo viacerých dopravných spoločnostiach ale u firmy Mokošák som našiel svoj druhý domov.“

Pavel K.( 3 roky v spoločnosti)

Obrázok

„Na firme sa mi páči, že jazdime na spoľahlivých autách, ktoré sú pravidelne servisované  a výplatu vždy máme na čas. A keď máme nejaké problémy, tak sa dá vyriešiť a práce máme dosť.“

Attila E.( 3 roky v spoločnosti )

Obrázok

„Výplata na čas, dobre zaplatené km, vždy viem, koľko dostanem na výplatu, cestovanie, zaujímavá práca, parkovanie doma, rýchle riešenie prípadných problémov v zahraničí.“

Roman Š.( 1 rok v spoločnosti )

Obrázok

„Práca ma baví, peniaze sú načas a vozový park je dobrý.“

Eduard ( 1 rok v spoločnosti )

Obrázok

„Mám prácu, na čas peniaze, stabilná firma.“

Jozef T.( nad 3 roky )

Obrázok

„Pracujem vo firme od mája 2013. Firma je korektná, výplaty sú v termíne. Páči sa mi, že firma pridáva aj na platoch - vernostné. Kilometre sa robia pekne, nech to vydrží tak ako doteraz a spokojnosť bude na obidvoch stranách.“

Štefan ( 3 roky v spoločnosti)

Máte na nás otázku?

MOKOŠÁK s.r.o.
Ulica Zavarská 10/C
917 01 Trnava - SK

GPS: 48.374535, 17.618732

autodoprava@mokosak.com